Vilová čtvrť PRIMAVERA Vilová čtvrť PRIMAVERA Vilová čtvrť PRIMAVERA

Vilová čtvrť PRIMAVERA

Středočeský kraj - Praha-východ

Druh: Domy Zahájení: zima 2018 Dokončení: dokončeno
Dispozice: většinou 5+kk, garáž, terasa, rozlehlá zahrada Počet domů: 46 Ceny: 7 969 000 - 8 600 000

Vilová čtvrť PRIMAVERA je v mnoha směrech jedinečným projektem na českém trhu, což uznala i odborná porota oceněním Realitní projekt roku 2017.

Jednou z hlavních charakteristik, která ji odděluje od většiny developerských projektů v Praze a okolí, jsou opravdu velkoryse pojaté zahrady, kdy každá vilka má k dispozici pozemek s rozměrem minimálně 900m2. Některé pozemky jsou od sebe ještě navíc odděleny alejemi s nově vysazenými stromy, které procházejí středem vilové čtvrti a tvoří přirozenou spojnici pro pěší.

Dalším podstatným rozdílem jsou finančně vysoce náročná použitá stavební řešení a standardní vybavení, což se odráží v jejich estetickém dojmu, uživatelské přívětivosti a dlouhodobé trvanlivosti. Pravé dřevěné podlahy, luxusní keramika a obklady Villeroy & Boch, hliníkové rámy oken s trojskly, podlahové topení Rehau, tepelné čerpadlo, odhlučněná kanalizace Rehau Raupiano, automatická vjezdová brána a mnoho dalšího - to vše ve standardním vybavení.

 


O lokalitě

Vilovou čtvrť PRIMAVERA budujeme na hranici Prahy těsně za Klánovickým lesem, na jihu města Úvaly, kde propojuje město se starší vilovou zástavbou v Radlické čtvrti.

Díky pěší vzdálenosti na vlakovou stanici nemusíte používat auto - na rozdíl od nemovitostí ve vesnicích obklopujících Prahu si můžete večer zajít do divadla nebo si dát skleničku v restauraci a přesto se domů pohodlně dostanete.

Chcete-li bydlet jen 26 minut z centra Prahy, využívat výhody města Úvaly se školami, zdravotním střediskem, obchody, restauracemi, tenisovými kurty, posilovnou, koupalištěm či vlakem a přitom být na dosah lesa, rybníků a polí, pak jsou naše soliterní vilky tou správnou volbou.

mapa

Vzdálenosti

Ceník projektu

KódDispozicePočet podlažíObytná plocha (m2)Zastavěná plocha (m2)Pozemek (m2)GarážEn. třídaEn. hodnota
KWh/m2/rok
StatusCenaPodrobné informace
U295+kk215098931neB volný7 949 000 Kč
U315+kk215098917neB volný7 969 000 Kč

Hypoteční kalkulačka

let
letvýše splátky
0 Kč/měsíc
úrok celkem
0
úrok
0 % p. a.


Podobné projekty

Pořadí bylo uoženo.