Prodej stavebních pozemků "Javorová" Prodej stavebních pozemků "Javorová" Prodej stavebních pozemků "Javorová" Prodej stavebních pozemků "Javorová" Prodej stavebních pozemků "Javorová" Prodej stavebních pozemků "Javorová" Prodej stavebních pozemků "Javorová"

Prodej stavebních pozemků "Javorová"

Středočeský kraj - Beroun

Druh: Pozemky Zahájení: léto 2021 Dokončení: dokončeno
Velikost pozemků: 927-1148 Počet pozemků: 8 Ceny: 1 575 900 - 1 989 000

I. etapa vyprodána!!! 

Připravujeme II.etapu, prodej bude zahájen v létě 2021

 

 

O projektu:

Projekt nabízí pozemky pro individuální výstavbu rodinných domů. V 1. etapě jsou v nabídce pozemky o velikosti 927m2 – 1.170m2. Každý pozemek je vybaven přípojkou elektřiny, plynu, vodovodu a kanalizace. Příjezd je zajištěn po komunikaci na obecním pozemku. Pozemky jsou téměř ideálně rovné a nabízí výhled na golfové hřiště a okolí.

 

Výhody projektu:

Pozemky jsou téměř v ideální rovině a stavba domu tak nebude vyžadovat žádné náklady na rovnání terénu. Poloha pozemků a obce je ideální z hlediska propojení klidu, kde Vás nebude obtěžovat tranzitní doprava, blízkosti přírody a dobrého dojezdu do Prahy, Berouna nebo Řevnic. Lokace je zajímavá pro milovníky golfu, neboť Golfový klub Karlštejn a jeho hřiště je na dohled a po silnici pouhé 3km.


O lokalitě

Obec Liteň leží na hranici Českého krasu. Naleznete vše co potřebujete pro běžný život. V Litni jsou obchody s potravinami, domácí a zahradnické potřeby, restaurace, fotbalové a dětské hřiště. Zázemí dále doplňuje obecní úřad, lékař a pošta. Pro mladé rodiny je v obci mateřská škola a základní škola

mapa

Vzdálenosti

škola 300 m
autobus 300 m
okresní město 8 km
školka 300 m
vlakové nádraží 400 m
hlavní město 30 km

Ceník projektu

KódPozemek (m2)StatusCenaPříloha

Hypoteční kalkulačka

let
letvýše splátky
0 Kč/měsíc
úrok celkem
0
úrok
0 % p. a.


Podobné projekty

Pořadí bylo uoženo.