LakeTower LakeTower LakeTower LakeTower LakeTower LakeTower LakeTower LakeTower

LakeTower

Jihomoravský kraj - Břeclav

Druh: Byty Zahájení: jaro 2017 Dokončení: dokončeno
Dispozice: 2+kk, 3+kk Počet jednotek: 61 Ceny: 1 750 000 - 3 000 000

Developerský projekt počítá s byty o dispozicích 2+kk a 3+kk, které jsou umístěny v prvním až osmém podlaží domu z masivní železobetonové konstrukce skeletu. Dům jako celek splňuje všechny nízkoenergetické standardy, je skvěle tepelně odizolován a zhotoven z těch nejlepších materiálů. Příčky, oddělující bytové jednotky, jsou vyzděny ze speciálních AKU keramických tvárnic, které zajišťují výborné akustické vlastnosti. Na západní straně budovy jsou zbudovány prostorné balkony, kterými oplývají vždy 3 byty v každém podlaží o metráži od 9 do 15 m². Všechny byty mají přípravu pro klimatizační jednotku, u bytových jednotek č. 1-3 každého patra je garantováno její dodání v rámci standardu. Ke každému bytu náleží užívání sklepní kóje a je zajištěno parkovací místo přímo u budovy. Majitele bytů mají k dispozici lesopark, který nabídne odpočinkový koutek, zónu pro děti, grilovací koutek, lavičky, či pevná lehátka pro opalování. Přírodní idylku doplní výhled na přilehlé jezírko, ve kterém se například mimo jiné chovají okrasní šlechtění kapři Koi. Nadstandartní bydlení v Břeclavi. Najděte svůj domov i vy, a zarezervujte si byt v jedné z nejhezčí lokalit Břeclavi, se snadnou dopravní dostupností do Hodonína, na dálnici D2, či Slovenska.


O lokalitě

Břeclav je s 25 tisíci obyvateli okresním městem, jež nabízí rozšířenou občanskou vybavenost, veškeré služby a bohaté kulturní vyžití. Přezdívá se jí vstupní bránou Lednicko-Valtického areálu, protože se v jejích lesích otvírá nádherná podívaná lichtenštejnské geniality v rozmístění nevšedních staveb v souladu s přírodou, jež je zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

mapa

Vzdálenosti

Ceník projektu

KódDispozicePodlažíObytná plocha (m2)Balkon (m2)Lodžie (m2)Terasa (m2)Předzahrádka (m2)GarážParkovací stáníStatusCenaPříloha
Ceník na vyžádání.2+kk200000neanovolný0 Kč
En. třída: A | En. hodnota: KWh/m2/rok

Hypoteční kalkulačka

let
letvýše splátky
0 Kč/měsíc
úrok celkem
0
úrok
0 % p. a.


Podobné projekty

Pořadí bylo uoženo.