Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty Green Hills Realty

Green Hills Realty

Středočeský kraj - Beroun

Druh: Domy Dokončení: Na klíč
Dispozice: 4+kk - 5+kk Počet domů: 25 Ceny: 10 000 000 - 23 000 000

Vyberte si z 25 pozemků, na kterých vznikne nové sousedství. S maximální péčí jsme pro vás navrhli 3 typové domy, které splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Každou nemovitost rádi přizpůsobíme přesně podle přání a představ budoucích obyvatel. A pak ji pro vás ve spolupráci s prověřenými dodavateli postavíme. Z kvalitních, moderních materiálů.

Všechny domy jsou zděné a v nízkoenergetickém standardu. Mají prostorné pokoje i koupelny, dostatek místa pro ukládání věcí, terasu i parkovací stání. Nemovitosti budou zasazeny do jižně orientovaného svažitého pozemku, na kterém vzniknou kaskádovité zahrady. Díky tomu budou mít majitelé novostaveb nádherný výhled do okolní kopcovité krajiny a dostatek soukromí.

Pro aktuální nabídku volných domů nás kontaktujte. Nabízíme také výstavbu domu na klíč na vašem pozemku. Vyberte si některý z našich typových domů.


O lokalitě

Pozemky jsou situovány na jižním svahu pod zalesněným vrchem v obci Králův Dvůr – Zahořany. V okolí je zástavba moderních rodinných domů bez rušivých elementů. Do Berouna se dostanete i pěšky – veškeré služby, na které jste zvyklí, jsou dostupné. Infrastruktura je na vysoké úrovni a doprava funguje výborně. Autem se snadno dostanete na dálnici D5 ve směru do Prahy či Plzně.

Pokud milujete pohyb v přírodě, budete nadšení. Překrásná krajina Křivoklátské vrchoviny je jako stvořená pro procházky a protíná ji síť cyklostezek.

Zahořany jsou součástí obce Králův Dvůr, která se nachází v bezprostřední blízkosti Berouna. Podle společnosti Obce v datech, která sleduje index kvality života ve městech napříč Českou republikou, je Beroun 6. nejlepším městem pro život. Vyzdvihováno je například zdravé životní prostředí, dostupnost zdravotní péče, nebo vysoká úroveň služeb a dopravy.

mapa

Vzdálenosti

Ceník projektu

KódDispozicePočet podlažíObytná plocha (m2)Zastavěná plocha (m2)Pozemek (m2)GarážEn. třídaEn. hodnota
KWh/m2/rok
StatusCenaPříloha
Oak House4+kk22260790anoB volný15 660 000 Kč
Sky Line5+kk228901177anoC volný20 900 000 Kč
Meadow View4+kk11670748anoB volný11 290 000 Kč

Hypoteční kalkulačka

let
letvýše splátky
0 Kč/měsíc
úrok celkem
0
úrok
0 % p. a.


Podobné projekty

Pořadí bylo uoženo.