Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky Byty s pozemky

Byty s pozemky

Olomoucký kraj - Olomouc

Druh: Domy Zahájení: zima 2018 Dokončení: dokončeno
Dispozice: 3+kk a 4+kk Počet domů: 3 Ceny: 3 099 000 - 3 699 000

Projekt byty s pozemky vznikl jako reakce na stále se zvyšující ceny pozemků a snižování dostupnosti bydlení v RD. Byty mají samostatné vstupy a jasně vymezené pozemky. Dispozice bytů nabízejí srovnatelné bydlení jako v RD ve variantách 3+kk + mezonet nebo 4+kk + mezonet.Rodinný dům se skládá ze dvou nezávislých bytových jednotek s přízemním a obytným podkrovím v každé bytové jednotce, s pozemkem, o dispozici 4+kk nebo 3+kk. Domy svým řešením zajišťují pohodu bydlení, soukromí, nízkonákladové bydlení v energetické třídě A -B dle druhu vytápění. Bydlení je vhodné pro rodiče s dětmi, kteří chtějí být nablízku a přitom mít zajištěné soukromí, příbuzné, mladé rodiny s dětmi nebo klientelu, která hledá bydlení v cenové relaci bytu. Řešení domu nabízí zdravější a klidnější bydlení oproti bydlení v bytovém domě.Plochu jednotek lze rozšířit o prostor v podkroví a využít např.jako ložnici,pracovnu.Možnost provést výstavbu bytové jednotky klientovi k dokončení svépomocí,týkající se např. vnitřních dveří, obkladů,sanity, podlah apod.(finanční úspora).Pro rok 2018 připravujeme výstavbu těchto domů resp. bytových jednotek v CHKO u Olomouce. Tato oblast je velice oblíbená,neboť se nachází v blízkosti přírodního koupaliště Poděbrady.K domům vede cyklistická stezka, nedaleko je zastávka MHD a v blízkosti je také dostupné vlakové spojení.Výhodné financování projektu je zajištěno u ČSOB, HB. Zdarma je odhad nemovitosti,vyřízení úvěru a rezervace zdrojů u banky.

.


O lokalitě

Výstavba v roce 2018 bude probíhat v CHKO u Olomouce v Horce nad Moravou.Pozemky jsou situovány na výjezdu z ulice Řepčínská na Olomouckou.Po pravé straně již vznikají nové stavební pozemky, kde budou stavby v limitovaném počtu umístěny. Jedná se o omezenou nabídku s ohledem na nedostatek vhodných pozemků pro tento typ projektu za bezkonkurenční ceny.Na pozemky je již vydané ÚR a stavební povolení na veškeré sítě a infrastrukturu, pozemky jsou zkolaudovány a nyní probíhají přípravné práce k výstavbě projektu.

Všechny jednotky jsou závazně rezervovány a pozemky pro výstavbu jsou zkolaudovány. Nyní probíhá příprava
k výstavbě.

Připravujeme další pozemky pro výstavbu projektu Byty s pozemky  v roce 2019.

mapa

Vzdálenosti

škola 300 m
MHD 150 m
obchodní centrum 300 m
vlakové nádraží 300 m
doktoři 300 m
restaurace 300 m
krajské město 500 m
školka 300 m
autobus 150 m
obchod 300 m
centrum 300 m
dělstké hřiště 50 m
okresní město 500 m
hlavní město 500 m

Ceník projektu

KódDispozicePočet podlažíObytná plocha (m2)Zastavěná plocha (m2)Pozemek (m2)GarážEn. třídaEn. hodnota
KWh/m2/rok
StatusCenaPříloha
Byty s pozemky3+kk29045300neA volný3 099 000 Kč
Byty s pozemky4+kk213063318neA prodáno3 699 000 Kč

Virtuální prohlídka

www.bytyspozemky.cz https://photos.app.goo.gl/s0nNRmMFjQlQHRDf2

Hypoteční kalkulačka

let
letvýše splátky
0 Kč/měsíc
úrok celkem
0
úrok
0 % p. a.


Podobné projekty

Pořadí bylo uoženo.