Bytový dům s komerčními prostorami Oliva Bytový dům s komerčními prostorami Oliva

Bytový dům s komerčními prostorami Oliva

Středočeský kraj - Praha-východ

Druh: Byty Zahájení: léto 2019 Dokončení: dokončeno
Dispozice: 2+kk - 4+kk Počet jednotek: 17 Ceny: -

Nabídka je určená developerům a stavebním firmám. Předmětem prodeje je celý developerský projekt.  Projekt vznikne přestavbou stávající (nefunkční) restaurace Oliva v Říčanech a přesně kopíruje současnou  zastavěnou plochu. Restaurace má schválenou dostatečnou kapacitu vody a kanalizace pro všechny plánované byty a komerci, což řeší největší problém v Říčanech – všechny žádosti o stavbu jsou zamítnuté z důvodů nedostatečné kapacity ČOV. Stavba je napojena na plyn a elektřinu.

Polyfunkční dům vznikne na půdorysu současné stavby. Podle ÚP lze postavit v dané lokalitě až 4NP. Projekt počítá celkem se 17 byty o celkové PP 901,27 m2 a 5 komerčních objektů o celkové ploše 1301,19 m2 plus 1 PP pro parkování. Byty v 1.NP budou mít předzahrádky.

Zastavěná plocha je /a bude 543 m2, okolo je zahrada o výměře 463 m2, z toho část bude jako přístup do domu a část o velikosti 291,49 m2 bude tvořit předzahrádky k bytům v 1.NP. Budova bude mít 1  PP pro parkování, v blízkosti budovy je i veřejné parkoviště – plní funkci počtu parkovacích míst pro návštěvy.

Majitelé nejsou developery , stavbu koupili za účelem zpracování stavební studie, zajištění všech povolovaček s cílem připravit projekt pro developery a prodávají ho ve fázi -  pozemek a objekt se stavební studií a s povolovačkami za cenu 24 mio Kč.


O lokalitě

Projekt polyfunkčního domu je umístěn do rezidenční části města Říčany. Podle nedávno zveřejněných informací společnosti Deloitte se nejlépe v České republice žije právě ve středočeských Říčanech. Ty předčily v indexu kvality života zhruba dvě stovky obcí s rozšířenou působností. Bohužel v Říčanech se i přes velký zájem o byty téměř nic nestaví. Je to v důsledku nedostatečné kapacity ČOV, díky které jsou všechny připravované projekty zamítnuty. Tento projekt je vyjímkou - má již historicky přidělenou dostatečnou kapacitu vody a kanalizace. Obce v okolí Prahy jsou na předních příčkách především díky výborné dostupnosti Prahy - benešovská trať, díky výborné dostupnosti služeb a možností, které jsou koncentrované v Praze a jsou pro okolní obce tedy snadno dostupné. Navíc i v těchto obcích samotných bývá na počet obyvatel nadprůměrný počet těchto možností, třeba kvalitní školy a spolky.  V katastru obce začíná přírodní rezervace Voděradské bučiny a kaskáda jevanských rybníků. Okolní hluboké lesy, členitý terén a čistá příroda jsou vyhledávanou oblastí pro turistiku a volný čas.

mapa

Vzdálenosti

škola 600 m
autobus 300 m
obchod 300 m
centrum 1 km
MHD 300 m
obchodní centrum 1 km
vlakové nádraží 1.5 km
doktoři 1 km

Ceník projektu

KódDispozicePodlažíObytná plocha (m2)Balkon (m2)Lodžie (m2)Terasa (m2)Předzahrádka (m2)GarážParkovací stáníStatusCenaCena celého projektu
jiný100000anoanovolný24 000 000 Kč
En. třída: C | En. hodnota: KWh/m2/rok

Hypoteční kalkulačka

let
letvýše splátky
0 Kč/měsíc
úrok celkem
0
úrok
0 % p. a.


Podobné projekty

Pořadí bylo uoženo.